Skip to content

Arkadiusz Kłoda nie przejdzie do Lubina. Na przeszkodzie staje rada nadzorcza klubu. Dodatkowo Sosnowiec ma nowego rywala i będzie niem – Ślęza Wrocław.

Kłoda mając już praktycznie transfer w garści, omówione warunki – jednak nie przechodzi do Lubina. Mówi się o tym, że jest to spowodowane warunkami finansowymi klubu. Te z kolei zależne są od KGHM, które obecnie znajduje się w lekkim kryzysie. Przez to, że Arek zostaje, prawdopodobnie zakończy się negatywnie wstąpienie na jego miejsce zawodnika Gawina Piotra Stawowego – dodaje trener. Póki co jednak nie ma żadnych innych szczegółowych informacji, zapewne wszystko rozstrzygnie się na przełomie kilku dni.

Jak dowiedział się serwis 11.pl, miejsce Gawinu Królewska Wola w II lidze zajmie występująca dotychczas w IV lidze Ślęza Wrocław. – Wszystko jest już dogadane, pozostały do załatwienia sprawy czysto formalne i prawnicze. Mogę powiedzieć, że na 99,9% na wiosnę zagramy w II lidze – powiedział menadżer do spraw sportowych Ślęzy Paweł Pałys. Zastanawialiśmy się zatem, od jakiego miejsca w zachodniej II lidze wystartuje Ślęza. Nasze wątpliwości błyskawicznie zostały rozwiane: – Zaczynamy od pozycji lidera, na której rundę jesienną zakończył Gawin Królewska Wola.(…) – Pisze portal gazeta.pl

Czy klub wrocławski będzie grał jeszcze pod własną nazwą? – To jednak zależy od P. Gawina, który nie wyklucza, że klub może mieć dwuczłonową nazwę. To jednak nie jest wielkim zmartwieniem bo raczej ważniejsza jest tu piłka.

Klub wrocławski gra od pewnego czasu w osłabieniu. By sprostać rywalom na pewno będzie musiało dojść do pewnych transferów, które pozwolą im się umocnić w grupie. Inaczej gra może stać pod wielkim znakiem zapytania. Co do losów klubu będziemy informować Państwa w przyszłości.