Skip to content

Nowe sklepy, czyli nowe miejsca pracy

Planowana rozbudowa cieszącego się popularnością Fashion House Outlet Center sprawi, że na nowych 5 tysiącach metrów kwadratowych docelowo zatrudnienie może znaleźć nawet 150 osób.

Pomimo trudnych początków i pesymistycznych prognoz, już od 5 lat Fashion House Outlet Center cieszy się sporą sympatią klientów. Dzięki temu możliwy jest jego rozwój i przyciąganie kolejnych chętnych na zakupy.

Pod względem powierzchni centrum to lokuje się na drugim miejscu w Polsce, zaraz za Piasecznem. Jest to spowodowane jego rozbudową o 5 tysięcy metrów kwadratowych. Po zsumowaniu całej powierzchni użytkowej otrzymujemy imponujący wynik 23 metrów kwadratowych. To okazja do otwarcia nowych sklepów, które dadzą pracę około 150 osobom.

Mirosław Januszko, który jest wiceprezesem AIB PPM Sp. z o.o., firmy będącej właścicielem centrów Fashion House w Polsce, twierdzi, że: ? Zakończenie rozbudowy sosnowieckiego centrum to dowód na to, że wbrew ogólnemu spowolnieniu gospodarczemu, wciąż się rozwijamy i poszerzamy ofertę?.

W wyniku tych działań w Fashion House Outlet Center ma działać ponad 100 sklepów.