gazetasosnowiec.pl

gazetasosnowiec.pl – dom, biznes, zdrowie

sodastream
Lifestyle

Sosnowiec – Gdzie wymienić nabój syfonu SodaStream – Spinel Soda

Pan Artur mieszka w Sosnowcu już od ponad 40 lat. Dobrze pamięta on czasy, kiedy jako dziecko gasił pragnienie przy pomocy mocno gazowanej oranżady. To właśnie sprawia, że do dzisiaj uwielbia on mocno gazowaną wodę i napoje. Jednak Pan Artur stosunkowo rzadko mógł znaleźć w sklepach napój, który odpowiadałby jego preferencjom pod względem poziomu nagazowania. Dlatego postanowił wybrać inną alternatywę i kupił domowy saturator SodaStream BubbleON. Od teraz Pan Artur oraz jego bliscy mogą cieszyć się smakiem ulubionego napoju zawsze wtedy, gdy najdzie ich na niego ochota.

Co warto wiedzieć o domowym saturatorze Spinel Soda?

Wspomnienia Pana Artura pochodzą z czasów, kiedy na ulicach Sosnowca można było bez trudu natknąć się na sprzedawców wody, który korzystali z saturatorów. Oczywiście dzisiejsze urządzenia są już zdecydowanie bardziej zaawansowane, dzięki czemu korzystanie z nich staje się znacznie wygodniejsze.

Firma Spinel Soda to jeden z największych producentów takich urządzeń. Nowoczesny saturator SodaStream ma prostą, ale jednocześnie bardzo nowoczesną konstrukcję. Jej sercem jest metalowa butla, czyli nabój CO2 przeznaczony do gazowania napojów przy pomocy dwutlenku węgla. W zależności od wybranych ustawień cylinder do saturatora może dostarczać określoną ilość gazu. Od tego zależy właśnie poziom nagazowania napoju. Opcja samodzielnego ustawienia syfonu sprawia, że użytkownicy, tacy jak Pan Artur, będą mogli wybrać preferowaną ilość gazu w napoju.

Wygoda, korzyści i ekologia; oto saturator SodaStream BubbleON

Po zakupie saturatora Pan Artur nie musi już martwić się o to, czy kupiony w sklepie napój będzie mieć odpowiednią dla niego ilość dwutlenku węgla. Teraz on sam może o to zadbać poprzez swój własny ekspres do gazowania wody. Co więcej, czasami Pan Artur wraca również do czasów dzieciństwa, kiedy to często wybierał wodę i dodatkowy syrop. Firma Spinel Soda oferuje także profesjonalne koncentraty smakowe, które pozwalają na przygotowanie słodkich napojów gazowanych.

Jednocześnie Pan Artur od chwili zakupu saturatora mocno ograniczył korzystanie z plastikowych butelek. Dzięki temu działa on w sposób korzystny dla środowiska i jednocześnie nie musi się martwić o późniejszą segregację butelek, a także wyrzucanie ich do oznaczonego pojemnika. W efekcie oszczędza sporo czasu oraz pieniędzy.

Gdzie wymienić butlę CO2 SodaStream w Sosnowcu?

Pan Artur od zawsze lubił bardzo mocno gazowane napoje. Dlatego w jego przypadku butla CO2 zużywa się nieco szybciej i trzeba ją regularnie wymieniać. Nie jest to jednak duży problem. Sama procedura wymiany jest bowiem bardzo łatwa, przez co nie zabiera zbyt wiele czasu. Poza tym Pan Artur korzysta z pobliskiego punktu wymiany Spinel Soda. Za sprawą pomocy fachowców wymiana butli do saturatorów przebiega sprawnie i zajmuje dosłownie kilka minut. Co więcej, od razu po jej zakończeniu saturator jest gotowy do ponownego użytku.

Czego unikać przy wymianie butli z gazem CO2?

Przy takich wymianach konieczne jest przestrzeganie określonych procedur i stosowanie jedynie gazu, który jest przeznaczony do użytku spożywczego. Dlatego Pan Artur stawia na sprawdzone rozwiązanie, gdyż korzysta z usług profesjonalnego serwisu. Dzięki temu ma pewność, że jego urządzenie będzie działać sprawnie, a sam proces gazowania wody będzie w pełni bezpieczny dla jego zdrowia.

Współpraca z marką Spinel Soda

Jednym z najważniejszych priorytetów dla firmy Spinel Soda jest stałe rozwijanie usług oraz zwiększanie zasięgu działalności. Z tego względu firma regularnie poszukuje nowych partnerów biznesowych i współpracowników. Wszyscy zainteresowani taką współpracą mogą skontaktować się z przedstawicielem firmy – [email protected].

Materiał zewnętrzny